Najobľúbenejšie svadobné destinácie pre svadbu v zahraničí

Již od roku 2008

Maurícius

Ostrov Maurícius je ideálnym miestom pre dokonalú svadbu na pláži a svadobnú cestu v exotike. Okrem nádhernej a členitej prírody a príjemných pláží Indického oceánu ponúka Maurícius tiež najlepšie a najväčšie zľavy a výhody pre novomanželov ako pre právne platnú svadbu, tak aj pre svadobnú cestu a výročie svadby.

Grécko

Svadba na pláži a svadobná cesta v Grécku, bájnej krajine troch morí. Podobne ako svadba v Chorvátsku alebo Taliansku je aj Grécko pohodlne dostupné letecky a aj sem môžete na svoju svadbu vziať všetkých svojich blízkych, ktorí môžu svadbu využiť aj ako príjemnú zámienku na dovolenku pri mori.

Zanzibar

Ostrov Zanzibar ponúka nielen biele piesočné pláže a tyrkysové more, ale aj možnosť objavovať tropickú prírodu a kus africkej histórie. Ak hľadáte miesto pre Vašu právne platnú svadbu, svadobnú cestu či obnovu manželského sľubu, ktoré ešte nie je také známe, Zanzibar je tou pravou voľbou.

Chorvátsko

Vďaka tomu, že je Chorvátsko ľahko dostupné a takmer na dosah ruky, je ideálnou svadobnou destináciou pre vás, ktorí snívate o svadbe pri mori s vôňou píniových hájov a chcete mať všetkých svojich blízkych so sebou.

Maledivy

Divukrásne Maledivy sú malým koralovým kráľovstvom tisíce ostrovčekov a belostných pláží.

Taliansko

Svadba v Taliansku, v krajine, ktorá zosobňuje vášnivé city, romantiku a slnko. Čaká vás svadba na pláži, vo svetoznámych mestách, pri jazere alebo na hrade. Na miestach, ktoré sú pohodlne dostupné letecky aj autom.

Seychely

Svadba na Seychelách, na svetoznámych exotických ostrovoch v Indickom oceáne. Čaká vás svadba na piesočnatej pláži ostrova Mahé, La Digue, Praslin a ďalších ostrovčekoch v tropickom raji.

Emiráty

Krajina šejkov, zlata, luxusu, nekonečných možností, piesočných dún, mrakodrapov, mnohých svetových naj..Emiráty - miesto, kde vďaka nerastnému bohatstvu vyrástli moderné mestá a hotely uprostred púšte, a kde takmer nič sa nezdá byť nemožné.

Omán

Krajina rozprávok Tisíce a jednej noci, historických pevností, hôr a oáz, vôňa kadidla a korenia, datlí, piesočných pláží a tyrkysových vôd Indického oceánu. Staré domy zdobené pestrofarebnými kachličkami a oknami s ornamentmi.

Rím a okolie

Svadba v Ríme, ktorý patrí medzi najkrajšie mestá na svete a kde sa konajú svadby civilné i cirkevné. Rím je pohodlne dostupný letecky aj prípadne autom.

Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

    Kontakt
    SK +421 221 025 221
    CZ +420 226 633 396
    Po – Pá: 10:00 – 17:00