Taliansko

Stredomorie

Svadba v Taliansku, ktorá ponúka rozprávkové miesta pre svadbu v legendárnych mestách, pri jazere na horách, v historických mestečkách a hradoch alebo a na pláži. Taliansko je krajinou romantiky a slnka, ktorá je pohodlne dostupná letecky aj autom, takže môžete pozvať všetkých svojich blízkych.

Taliansko

Svadba v Taliansku, v krajine, ktorá zosobňuje vášnivé city, romantiku a slnko. Čaká vás svadba na pláži, vo svetoznámych mestách, pri jazere alebo na hrade. Na miestach, ktoré sú pohodlne dostupné letecky aj autom.

Cena svatebního obřadu od
€ 1 099
Cena svatební cesty od

Oblasti: Taliansko

Rím a okolie

Svadba v Ríme, ktorý patrí medzi najkrajšie mestá na svete a kde sa konajú svadby civilné i cirkevné. Rím je pohodlne dostupný letecky aj prípadne autom.

Svatba od
€ 1 680

Severné Taliansko

Svadba v severnom Taliansku, ktorá je pohodlne dostupná letecky aj autom a kam môžete pozvať všetkých svojich blízkych.

Svatba od
€ 1 099

Toskánsko

Svadba v Toskánsku, v kraji malebných kopčekov, viníc a olivových hájov, kam môžete pozvať všetkých svojich blízkych.

Svatba od
€ 1 690

Južné Taliansko

Svadba v južnom Taliansku zosobňuje leto zaliate slnkom, modré more a luxusné zážitky, ktoré si môžete pohodlne dopriať aj so svojimi blízkymi.

Svatba od
€ 1 990

Taliansko

Taliansko patrí medzi obľúbené turistické destinácie v lete aj v zime. Je to krajina zosobňujúca vášnivé city, romantiku a hrejivé slnko. Taliansko je skrátka ako stvorené na deň, keď si dvaja zamilovaní povedia svoje “Áno”.

Taliansko je jedinečnou krajinou mnohých tvárí, a vďaka tomu tu každý nájde svoje vysnívané miesto na svadbu. Stredozemné more, tyrkysové jazerá, vidiecka krajina či starobylé mestá vytvárajú jedinečnú atmosféru pre svadobný deň a krásne fotografie.

Taliansko je pohodlne dostupné autom aj letecky. Je preto ideálny pre snúbencov, ktorí si želajú usporiadať svadbu na jedinečnom mieste, a pritom chcú pozvať svojich najbližších. Vaši priatelia a rodina sa na svadbu môžu vydať len na predĺžený víkend, alebo v Taliansku stráviť rovno celú dovolenku. Svadby v Taliansku sa často konajú práve tam, kam snúbenci a ich blízki jazdia pravidelne každý rok a majú to tam radi.

Taliansko je jednou z destinácií pre svadbu v Stredomorí, ktorá je právne platná. Svadobné miesta tu stanovujú talianske úrady, preto sa svadby v Taliansku väčšinou konajú v historických sieňach a interiéroch. Máme pre vás ale aj krásne svadobné miesta pod holým talianskym nebom.

Nechajte sa inšpirovať krásou prírody aj kultúrneho dedičstva. Vyberáme pre vás len jedinečné svadobné miesta v Taliansku, známe aj neznáme.

Svadba v severnom Taliansku je pohodlne dostupná a môže byť presne v takom štýle, aký si predstavujete: svadba na Lago di Garda na niektorom z romantických hradov s výhľadom na jazero, svadba na pláži známych letovísk Bibione, Lido di Jesolo alebo Caorle. Ďalej samozrejme svadba v Benátkach alebo napríklad v historickom paláci mestečka Chioggia, nazývanom „Malé Benátky“. Ak máte radi romantické príbehy, vyberte si svadbu vo Verone, v niektorom z krásnych palácov, spojených s príbehom večnej lásky Rómea a Júlie.

Symbolom talianskej romantiky je aj Toskánsko, malebná krajina zelených kopčekov, viníc a cyprusových hájov, so starobylými mestečkami a dedinkami. Svadba v Toskánsku sa koná v historických svadobných sieňach, v záhradách pod holým nebom, alebo napríklad na hrade či v odsvätenom starobylom kláštore pod holým nebom.

Miestom pre cirkevnú svadbu v Taliansku je Rím, svetoznáme Večné mesto, ktoré každý rok na svadbu víta snúbencov z celého sveta. Cirkevné a civilné svadby v Ríme sa konajú v jeho centre, alebo v blízkom okolí, v slávnych mestečkách, ako je napr. Tivoli, či na hradoch rímskeho vidieka.

Romantickým miestom pre luxusnú svadbu v Taliansku je Costiera Amalfitana, čiže Amalfitánske pobrežie. Slnečná Kampánia ponúka krásne svadobné miesta na vysokých útesoch, s výhľadom na more, terasové stredomorské záhrady a červené strechy dediniek a kostolíkov.

Prežite svoju svadbu v Taliansku na romantickom mieste a vo vašom jedinečnom štýle!

Celoročne sa svadby v Taliansku konajú vo svadobných sieňach historických miest. Svadba v Taliansku sa tak môže konať aj v zime, a napr. svadbu na Lago di Garda alebo vo Verone môžete spojiť so svadobnou cestou na horách.

Svadby na pláži a v ďalších lokalitách pod holým nebom sa s ohľadom na počasie konajú od mája do októbra.

Taliansko je dostupné letecky cca za 1-1,5 hod., autom cca 8-12 hod. podľa konkrétneho svadobného miesta.
Euro
+0100

Svadba v Taliansku sa koná ako právne platná civilná či cirkevná, pre ktorú snúbenci vždy dodajú potrebné dokumenty.

V Taliansku sa tiež môže konať svadba symbolická (teda bez legalít), napr. ako romantický obrad obnovy manželského sľubu pri výročí svadby

Svadba v Toskánsku, Kamenné kúpele

Romantická svadba v Toskánsku pod holým nebom, to je svadba v stredovekej kúpeľnej dedinke, ktorej centrálne námestie je tvorené otvoreným termálnym bazénom.

Cena: € 1 690
Svadba na súkromnej pláži v Lido di Jesolo

Svadba v Taliansku na pláži v populárnom prímorskom letovisku Lido di Jesolo. Právne platný svadobný obrad sa koná na privátnej pláži tradičnej talianskej reštaurácie.

Cena: € 1 690
Svadba v Montepulciano, Toskánsko

Svadba v Toskánsku vo svetoznámom mestečku Montepulciano, kde si môžete zvoliť obrad pod holým nebom alebo v historickej sieni.

Cena: € 1 690
Svadba v Tivoli pri Ríme

Tivoli neďaleko Ríma je známe po celom svete svojimi krásnymi antickými vilami a záhradami s fontánami. Svadba v Tivoli sa koná v zdobenej historickej obradnej sieni bývalého kláštora.

Cena: € 1 680
Svadba v Benátkách v Palazzo Cavalli

Svadba v Benátkach, v legendárnom meste plnom romantiky. Právne platná svadba sa koná v Paláci Cavalli priamo pri vodnom kanáli Canal Grande.

Cena: € 1 390
Svadba na Lago di Garda v Torri del Benaco

Svadba na Lago di Garda v severnom Taliansku, pri modrom jazere v Alpách. To je svadba v Torri del Benaco, na krásnom historickom hrade.

Cena: € 1 540
Svadba v Toskánsku, San Benedetto

Svadba v Toskánsku pod holým nebom neďaleko mora, v krásnej atmosfére bývalého kláštora. To je civilná svadba v San Benedetto.

Cena: Cena na vyžádání
Svadba v Toskánsku, Pienza

Svadba v Toskánsku v nádhernom meste Pienza, ktoré je chránenou pamiatkou UNESCO. Svadba sa koná v historickej sieni.

Cena: € 1 690
Svadba v Ríme, vo Vignola Mattei

Svadba v Ríme, v historickom centre neďaleko Colossea a Caracallových kúpeľov. To je svadba vo Vignola Mattei, v kostolíku, ktorý bol odsvätený pre civilné svadby.

Cena: € 1 690
Svadba v Toskánsku v Santa Collina

Romantická svadba v Toskánsku v záhradách alebo vo svadobnej sieni. To je svadba v Santa Collina, v malebnom mestečku medzi vinicami a píniovými hájmi.

Cena: € 1 690
Rím a okolie

Svadba v Ríme, ktorý patrí medzi najkrajšie mestá na svete a kde sa konajú svadby civilné i cirkevné. Rím je pohodlne dostupný letecky aj prípadne autom.

Svatba od
€ 1 680
Severné Taliansko

Svadba v severnom Taliansku, ktorá je pohodlne dostupná letecky aj autom a kam môžete pozvať všetkých svojich blízkych.

Svatba od
€ 1 099
Toskánsko

Svadba v Toskánsku, v kraji malebných kopčekov, viníc a olivových hájov, kam môžete pozvať všetkých svojich blízkych.

Svatba od
€ 1 690
Južné Taliansko

Svadba v južnom Taliansku zosobňuje leto zaliate slnkom, modré more a luxusné zážitky, ktoré si môžete pohodlne dopriať aj so svojimi blízkymi.

Svatba od
€ 1 990
Pavlína & Radek

Svadba v Taliansku Pavlíny a Radka na hrade Torri del Benaco pri jazere Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Ilona & Matěj

Svadba na jachte v zahraničí Ilony a Mateja
Svadobný obrad prebehol na palube historickej jachty S/Y Lady of the Wind, ktorá aj so svadobčanmi vyplávala na more, kde sa tiež na palube odohrávala svadobná oslava za účasti 50 hostí

Moc děkuji. Cítím se šťastně. Byl to překrásný den, opravdu ten nejhezčí v životě … Děkuju.

Ilona
Lenka & Martin

Právne platná svadba Lenky a Martina, Taliansko, Tivoli

Mockrát děkujeme, paní Bočková! S Vaší kolegyní jsme byli velmi spokojeni! A máme krásné zážitky z dnů zde strávených.

Lenka a Martin
Dana & Juraj

Cirkevná svadba v Ríme Dany a Juraja v chráme Santa Costanza, Rím, Taliansko

Dobry den p.Bockova,
chceli by sme Vam velmi pekne podakovat za organizaciu svadby! Svadba bola velmi pekna a podla nasich predstav 🙂
Taktiez by sme sa chceli podakovat nasej koordinatorke Eve, ktora bola velmi prijemna, ustretova a hlavne velmi profesionalna!
Este raz dakujeme za vsetko, co ste pre nas spravili, pre nas krasny svadobny den!

Dana a Juraj
Martina & Jindřich

Svadba Martiny a Henricha, Benátky, Taliansko

Dobrý den 🙂 Moc děkujeme! Všechno bylo super!!!!!! A paní fotografka, ta byla úplně famózní!!! :-)))))

Martina
Štefánia & Daniel

Cirkevná svadba Štefánia & Daniela v kostole Santa Costanza v Ríme

Dobrý deň prajem, ďakujeme veľmi pekne:)

Štefánia
Monika & Dušan

Svadba v Ríme Moniky a Dušana. Svadobný obrad prebehol v obradnej sieni Vignola Mattei v srdci Ríma v Taliansku.

Dobrý den Hanko, děkujeme za přání i za celou organizaci celého pobytu. Bylo to moc krásné.

Monika
Romana & Pavel

Svadobný obrad prebehol počas dovolenky v Toskánsku v Taliansku v historickom mestečku Citta della Pieve

Svadobný obrad prebehol počas dovolenky v Toskánsku v Taliansku v historickom mestečku Citta della Pieve.

Tereza & Milan

Svadba na hrade Terezy a Milana, Malcesine, Lago di Garda v Taliansku

Děkujeme Vám za zajištění naší svatby. Velmi se nám v Malcesine líbilo a náš svatební den jsme si skvěle užili. Georgia i Paolo byli úžasní! Městečko Malcesine nás okouzlilo a jsme rádi, že jsme si své “ANO” řekli přímo tady. Určitě se tam ještě vrátíme.
S pozdravem

Tereza a Milan
Adriana & Peter

Romantická cirkevná svadba Adriany a Petera sa konala v Ríme, v prekrásnom kostole Santa Costanza. Ako prekvapenie dorazili na svadbu aj ich blízki. Po obrade sa novomanželia fotografovali pri slávnych rímskych pamiatkach a potom strávili svadobnú cestu v Ríme – svadba v Taliansku.

Dobry den, Hanka.
Pekne Vas zdravim,
Dakujeme Vam velmi pekne 🙂
Santa Constanza je carovna ,svadba tam pre nas bola krasna a som stastna,ze sme mali svadbu prave tam.
Evka bola super, (dakujem jej aj za pochvalu 🙂 ) kytica ma velmi potesila, kadernik super a Pan Farar mily a super.
A aj vy ste bola celu dobu super ,dakujem Vam velmi za vsetku pomoc, bola som stastna nevesta 🙂
Prajem Vam vsetko dobre,
krasny den,
S pozdravom

Adriana
Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

  Kontakt
  SK +421 221 025 221
  CZ +420 226 633 396
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svadba v zahraničí a svadobná cesta
  Miesta pre svadbu v zahraničí
  Miesta pre svadobnú cestu
  O spoločnosti
  Úvod | O nás | Postup pre svadbu v zahraničí | Blog Zbalené do raja | Kontakty | Zásady cookies (EU)