Chorvátsko

Stredomorie

Chorvátsko s tisíckami kilometrov pláží a ostrovčekov patrí medzi najviac vyhľadávané destinácie na dovolenku. Len pár hodín cesty autom a hodinu letecky nás delí od stredomorského slnka a nekonečných piesočných a kamienkových pláží. Okrem krásnej stredomorskej prírody ponúka Chorvátsko aj svetoznáme starobylé mestečká pri pobreží. Romantické miesto na svadbu, ktoré má svoje osobité kúzlo a zároveň nádych exotiky.

Chorvátsko

Vďaka tomu, že je Chorvátsko ľahko dostupné a takmer na dosah ruky, je ideálnou svadobnou destináciou pre vás, ktorí snívate o svadbe pri mori s vôňou píniových hájov a chcete mať všetkých svojich blízkych so sebou.

Cena svatebního obřadu od
€ 1 260
Cena svatební cesty od

Chorvátsko

Romantické miesto na svadbu, ktoré má svoje osobité kúzlo a zároveň nádych exotiky. Také je Chorvátsko, ktoré všetci dobre poznáme a kde má každý svoje obľúbené miestečko.

Vďaka tomu, že je Chorvátsko ľahko dostupné a takmer na dosah ruky, je ideálnou svadobnou destináciou pre vás, ktorí snívate o svadbe pri mori s vôňou píniových hájov a chcete mať všetkých svojich blízkych so sebou.

Chorvátsko s tisíckami kilometrov pláží a ostrovčekov patrí medzi najviac vyhľadávané destinácie na dovolenku. Len pár hodín cesty autom a hodinu letecky nás delí od stredomorského slnka a nekonečných piesočných a kamienkových pláží.

Okrem krásnej stredomorskej prírody ponúka Chorvátsko aj svetoznáme starobylé mestečká pri pobreží. História Chorvátska je veľmi pestrá rovnako ako jeho kultúra, ktorá čerpala svoju inšpiráciu už z anticky. Aj vďaka tomu sú mnohé chorvátske mestá zapísané na zozname unikátnych svetových pamiatok UNESCO.

Chorvátsko s tisíckami kilometrov pláží a romantických ostrovčekov ponúka krásne miesta pre svadbu pri mori. Svadba môže byť romantická na pláži alebo elegantná vo svadobnej sieni – alebo rovno oboje, keď sa po svadbe v historickom paláci vydáte fotografovať na pláž alebo na romantickú okružnú plavbu na loďke.

Svadbu je možné rovno spojiť so svadobnou cestou po rozprávkových ostrovoch. Nie je tajomstvom, že len z paluby jachty je možné v Chorvátsku pozorovať delfíny a že Jadran skrýva kúzelné miesta, kam sa dostanete len na lodi.

Chorvátsko je stará láska, ktorá nikdy nehrdzavie. Je malebné, plné života aj luxusné. A najmä strednej a južnej Dalmácie sa smelo vyrovnajú francúzskej Riviére – a to nielen dĺžkou slnečného svitu po celý rok.

Prežite svoju svadbu v Chorvátsku. Pri Jadranskom mori, kde to poznáte a máte radi.

Vhodným obdobím pre svadbu v Chorvátsku je máj až prvá polovica októbra.
Hlavná turistická sezóna v Chorvátsku je júl, august a september.
Pozor, v auguste je Chorvátsko plné Talianov, ktorí majú v tomto mesiaci celozávodné dovolenky a vydávajú sa hojne práve do Chorvátska. V tomto mesiaci je v Chorvátsku najviac turistov, reštaurácie sú plné, prevádzkovatelia nestíhajú a ceny sú najvyššie.
Máj a jún sú skôr športovejšie mesiace, obľúbené jachtári. To isté platí o konci septembra a októbri.
Rodiny s deťmi preferujú kúpanie v mori, jachtári zase dávajú prednosť vetru.

autom cca 8-12 hodín, letecky cca 1 hodina
Euro
+0100
Svadba na móle pri Omiši

Svadba na móle pri krásnej pláži neďaleko Omišu, vyhľadávaného prímorského mestečka so skvelou dostupnosťou a tými najkrajšími výhľadmi na Jadranské more.

Cena: € 1 690
Svadba na pláži pri Trogire

Svadba na pláži pri Trogire v Strednej Dalmácii, kam za vami na svadbu pohodlne prídu aj vaši blízki.

Cena: € 1 690
Svadba na pláži tradičnej konoby pri Omiši

Svadba na pláži so zázemím tradičnej chorvátskej reštaurácie, neďaleko obľúbeného mestečka Omiš as krásnym výhľadom na ostrov Brač

Cena: € 1 690
Svadba na útese nad morom

Svadba v Chorvátsku v Strednej Dalmácii, priamo na útese s nádherným výhľadom na more, vo svetoznámom meste Split.

Cena: € 1 640
Svadba pri mori v Splite v Le Meridien Lav

Svadba pri mori v Splite v luxusnom rezorte svetoznámej značky Le Méridien Lav s panoramatickým výhľadom a úrovňou 5 hviezdičiek

Cena: € 1 690
Svadba pri mori v Splite v Radisson Blu Resort & Spa

Svadba pri mori v Splite v luxusnom hoteli Radisson Blu Resort & Spa s panoramatickým výhľadom na ostrovy Brač a Šolta

Cena: € 1 690
Svadba na Brači v luxusnej vile Gumonca

Svadba v Chorvátsku na ostrove Brač v luxusnej privátnej vile Gumonca s obradom na terase s výhľadom na more alebo na pláži pri vile

Cena: € 2 290
Svadba v Trogire

Svadba pri mori v Dalmácii, za historickými hradbami na ostrovčeku. To je svadba v Trogire, ktorý magazín National Geographic menoval najkrajším ostrovným mestečkom na svete!

Cena: € 1 370
Svadba na Brači v tradičnej dalmatínskej vile Maruka

Svadba v Chorvátsku na ostrove Brač v tradičnej dalmatínskej vile Maruka, s obradom na terase pod holým nebom

Cena: € 2 290
Svadba v Trogire v hoteli Brown Beach House

Svadba pri mori v Chorvátsku v luxusnom butikovom hoteli Brown Beach House, ktorý má vlastnú pláž a nachádza sa na ostrove Čiovo, kúsok od mestečka Trogir

Cena: € 1 890
Veronika & Adam

Svadba Veroniky a Adama na pláži v chorvátskom Trogire

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Hana & Petr

Svadba na jachte Hany a Petra v Trogire

Chceme poděkovat agentuře YachtWedding a zejména Viktorii za perfektní organizaci naší svatby. Děkujeme také za trpělivost a náročné přípravy s jachtou, byli jsme hodně nároční a vše nakonec předčilo naše očekávání. Nápad mít svatbu v Trogiru byl skvělý, je to nádherné místo!

Hana & Petr
Romana & Miroslav

Svadba na pláži Romany a Miroslava, Omiš, Chorvátsko

Dobrý deň pani Bočková, srdečne Vás zdravíme. S organizáciou našej svadby vďaka Vášmu profesionálnemu prístupu a jednaniu (volali sme aj po 22.00hod) po celú dobu prípravy sme boli veľmi spokojní, za čo ďakujeme Vám aj celej Vašej agentúre. Všetko prebehlo nad očakávania skvele, bez problémov av krátkom časovom intervale. Pekný deň želajú

Romana a Miroslav
Barbora & Pavel

Svadba a svadobná cesta na jachte, Chorvátsko

Svatební týden proběhl naprosto parádně, v klidu a pohodě, přesně jak jsme to chtěli. Krásná loď, krásné město, moře i počasí…co víc si přát. Ve svatební den jsme stáli u městského mola i přes noc, takže jsme si ještě parádně užili atmosféru nočního Trogiru. Organizace s fotografy a paní Victorii byla naprosto v pořádku a vše hladce proběhlo.

Barbora a Pavel
Šárka & Jan

Svadba v Chorvátsku na pláži v Dalmácii, Šárka a Ján

Dobry den, moc moc dekujeme, by to pro nas nezapomenutelny den. Vse vyslo na jednicku.

Šárka
Katarína & Jozef

Jachtárska svadba v Chorvátsku Kataríny a Jozefa v Trogire

Katarína a Jozef si priali svadbu na jachte na Jadrane, kam by mohli vziať aj svojich najbližších. Rozhodli sa pre Dalmáciu a svadobnú sieň rozprávkového mestečka Trogir, ktorý leží na malom ostrovčeku a celý je svetovou kultúrnou pamiatkou. Svoju jachtu vyviazali v protiľahlej ACI maríne a zažili krásny svadobný deň. Novomanželom blahoželáme!

Hana & Hynek

Jachtárska svadba pri mori v Dalmácii Hynka a Hany

Bylo to naprosto dokonalé! Těšíme se na fotky a video.

Hana
Katka & Michal

Svadba v zahraničí v Splite v Chorvátsku. Jachtárska svadba v zahraničí Katky a Michala

Ještě jednou moc děkujeme za nádherné okamžiky, které jsme mohli zažít díky vám.

Katka
Janka & Gabriel

Svadba na pláži Janky a Gabriela, Omiš, Chorvátsko

Právne platná svadba na pláži Janky a Gabriela sa konala v Strednej Dalmácii, v mestečku Omiš, preslávenom impozantnými horami a kaňonom rieky Cetiny. Novomanželia tu zostali na svadobnú cestu pri mori a ich svadobní hostia si obrad predĺžili o príjemnú dovolenku pri mori – svadba v Chorvátsku.

Michaela & Petr

Jachtárska svadba Petra a Michaely v Chorvátsku

Děkujeme. Vše proběhlo tak, jak jsme si to představovali. Velká pochvala všem za profesionalitu.

Petr
Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

  Kontakt
  SK +421 221 025 221
  CZ +420 226 633 396
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svadba v zahraničí a svadobná cesta
  Miesta pre svadbu v zahraničí
  Miesta pre svadobnú cestu
  O spoločnosti
  Úvod | O nás | Postup pre svadbu v zahraničí | Blog Zbalené do raja | Kontakty | Zásady cookies (EU)