O nás

Špecialista na svadbu v zahraničí a svadobnú cestu už od roku 2008

Vaša romantická svadba v zahraničí a svadobná cesta v raji

Uvažujete o svadbe v zahraničí? Vaša svadba by mala byť krásnou spomienkou na celý život. Prežite ju preto na mieste a spôsobom, ktorý je vám najbližší.

Povedzte si svoje „ÁNO“ na romantickej piesočnatej pláži, v záhradnom altánku nad morom, v tieni kokosových paliem, na štýlovej lodi, luxusnej jachte, súkromnom ostrove alebo na kamennom majáku či inom výnimočnom mieste v exotike alebo v Stredomorí.

Sme Vaša špecializovaná svadobná cestovná kancelária:

 • Pomôžeme vám vybrať to správne miesto pre vašu romantickú svadbu.
 • Pôsobíme na Slovensku a v Českej republike.
 • Jednotlivé svadobné miesta sme osobne navštívili a máme s nimi skúsenosť.
 • Naši certifikovaní svadobní koordinátori sú tu pre Vás.

Vaša svadba by mala byť krásnou spomienkou na celý život. Prežite ju preto na mieste svojich snov a spôsobom, ktorý je Vám najbližší.

Doprajte si s nami romantické zážitky, o akých ste snívali. Buďte spolu.

Predstavenie CK YachtWedding

Nepremýšľame ako bežná cestovka, ktorá točí turnusy „po autobusoch“, ale sme moderná SVADOBNÁ CESTOVKA a svojim klientom prinášame vysokú pridanú hodnotu.

Naše služby sú individuálne a vždy na mieru predstave našich klientov, či už sa jedná o snúbencov, novomanželov alebo rodinu, ktorá si chce pripomenúť svoj svadobný sľub, osláviť výročie svadby alebo kvalitne stráviť spoločne chvíle a dohnať, na čo počas všedných dní nebol čas.

Svoju prácu berieme ako poslanie, kedy našim klientom pomáhame urobiť si čas jeden na druhého a výnimočnými zážitkami upevniť svoj vzťah – napríklad na krásnej pláži v exotike.

Ďakujeme, že môžeme byť súčasťou Vášho životného príbehu

Svadba v zahraničí a čo by ste mali vedieť, pri jej plánovaní

Rozhovor s našim zakladateľom a riaditeľom Petrom Ulrichom o niektorých základných veciach, ktoré by ste mali vedieť pri plánovaní svadby v zahraničí.

Z videa sa tiež dozviete, aká je naša filozofia a čo môžete od nás očakávať.

 • Čo svadba v zahraničí obnáša?
 • Prečo nevesty volia svadbu v zahraničí?
 • Koľko stojí svadba v zahraničí?
 • Kedy začať svadbu v zahraničí plánovať?
 • Ktoré destinácie u Slovákov vedú?
 • Na čo si dať pozor
 • Legality pre právne platnú svadbu v zahraničí

Trocha osvety v 14 minútach, tak sa pozrite 🙂

CK YachtWedding v médiách

Vďaka našej dlhoročnej špecializácii na svadobnú turistiku sme častým hosťom v médiách a to ako v televízii, tak aj v rádiu, novinách a časopisoch.

YachtWedding team

Petr

Petr

Hanka

Hanka

Petra

Petra

Lucie

Lucie

Staňka

Staňka

Květa

Květa

Exotika aj Stredomorie

Ponúkame právne platné civilné i cirkevné a symbolické svadby, obnovy sľubu, výročie svadby a svadobné cesty ako v rajskej exotike, tak aj v Stredomorí.

Právne platné svadby

Právne platné svadby v zahraničí bez starostí s kompletným servisom legalít tak, aby Vaša svadba bola uznaná Vašou matrikou.

Bohaté referencie

Bohaté referencie reálnych klientov, ktorí s nami podnikli svadbu v zahraničí, svadobnú cestu alebo obnovu svadobného sľubu pri výročí svadby.

Cestovné služby

Spoločne so svadobnými službami a legalitami v zahraničí poskytujeme komplexný cestovný servis na mieru vždy s garanciou usporiadateľskej cestovnej kancelárie.

Transparentné ceny

Žiadne skryté poplatky, férové jednanie. Garancia najnižšej ceny pre svadby v zahraničí a svadobné cesty pri zachovaní vysokej kvality služieb.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita svadobných a cestovných služieb, ako pri plánovaní, tak aj pred odchodom, počas pobytu aj po Vašom návrate.

Osobne poznáme

Jednotlivé ponúkané miesta sme osobne navštívili a veľmi dobre ich tiež poznáme. To isté platí aj o našich kolegoch v destinácii. Radi Vám poradíme.

Osobný prístup

Svojim zákazníkom poskytujeme osobný prístup. Najskôr sa preto s Vami vždy porozprávame, aby sme Vás lepšie spoznali a mohli Vám navrhnúť vhodné riešenie.

Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

  Kontakt
  SK +421 221 025 221
  CZ +420 226 633 396
  Po – Pá: 10:00 – 17:00