Rím a okolie

Taliansko, Stredomorie

Svadba v Ríme sa koná ako civilná alebo cirkevná, na krásnych miestach historického centra alebo v blízkom okolí na hradoch a dedinkách. Rím je pohodlne dostupný, takže na svadbu môžete pozvať všetkých svojich blízkych.

Rím a okolie

Svadba v Ríme, ktorý patrí medzi najkrajšie mestá na svete a kde sa konajú svadby civilné i cirkevné. Rím je pohodlne dostupný letecky aj prípadne autom.

Cena svatebního obřadu od
€ 1 680

Rím a okolie

Rím patrí medzi najkrajšie mestá Talianska a celého sveta vôbec. Úchvatné mesto s bohatou históriou stvorili legendy, moc a sila starovekých cisárov a povestná talianska vášeň. Ani tisíce rokov života neubrali Rímu na kráse a prezýva sa mu tak Večné mesto.

Druhé také mesto na svete nenájdeme, a už len tým je svadba v Ríme výnimočná: na siedmich rímskych pahorkoch nad riekou Tiberou leží labyrint krivolakých uličiek aj priestranstvo prepychových palácov, mesto s temperamentnou talianskou povahou, ktorému prichádzali už od antiky vzdať hold .

Pri zmienke o Ríme sa každému vybaví aspoň jedno z legendárnych miest: rímske Colosseum, miesto súbojov gladiátorov, Forum Romanum, kedysi stredobod celej Rímskej ríše, Fontána di Trevi, kde sa vo filme La Dolce Vita kúpala krásna Anita Ekberg, rímsky chrám Pantheon, monumentálny Anjelský hrad, kúzelná Villa Borghesa av neposlednom rade Vatikán, impozantné sídlo pápeža… Svetoznáme pamiatky vytvára jedinečnú atmosféru každej svadby v Ríme a svadobných fotografií.

Večné mesto má mnoho tvárí, preto váš svadobný deň v Ríme môže mať mnoho podôb, presne podľa vášho gusta. Či už plánujete elegantnú, alebo pohodovú letnú svadbu.

Civilná svadba v Ríme sa koná v Sala Rossa na Kapitole, v Červenej sále priamo v srdci mesta. Pokojným zákutím pre svadbu v Ríme a napriek tomu priamo v centre je odsvätený kostolík Vignola Mattei blízko Colossea a Caracallových kúpeľov. Svadba sa tiež môže konať v historickej Vile Lais, ktorá je stranou historického centra.

Krásnym zážitkom je aj svadba v blízkom okolí Ríma. Je ideálny pre tých, ktorí si neželajú svadbu priamo v centre, ale napriek tomu Rímu nablízku: vo svetoznámom Tivoli či v menej známych vidieckych mestečkách, kde sa svadby konajú v zámockých záhradách alebo napríklad na hrade pod holým nebom.

V Ríme sa tiež konajú cirkevné svadby, vždy s českým či slovenským oddávajúcim kňazom. Rím je pre cirkevnú svadbu ako stvorený, veď za dlhé tisícročia tu boli postavené stovky kostolíkov, bazilík a chrámov, z ktorých každý je niečím výnimočný.

Na svadbu v Ríme môžete pozvať svojich blízkych a priateľov, ktorí sem pohodlne priletí napríklad len na predĺžený víkend, a spoločne si užijete krásy Večného mesta. Alebo si len tak v pokoji dáte to pravé talianske cappuccino.

Vydajte sa na svoju krásnu svadbu v Ríme. Nie náhodou meno tejto metropoly Roma, čítané obrátene, znamená lásku – Amor.

Svadby v Ríme a blízkom okolí sa konajú celoročne.

Január až december je vhodný pre svadby v obradných sieňach a máj až október sú mesiace vhodné pre svadby pod holým nebom.

Rím je dostupný letecky cca za 1,5 hod., autom cca 12 hod.
Svadba v Tivoli pri Ríme

Tivoli neďaleko Ríma je známe po celom svete svojimi krásnymi antickými vilami a záhradami s fontánami. Svadba v Tivoli sa koná v zdobenej historickej obradnej sieni bývalého kláštora.

Cena: € 1 680
Svadba v Ríme, vo Vignola Mattei

Svadba v Ríme, v historickom centre neďaleko Colossea a Caracallových kúpeľov. To je svadba vo Vignola Mattei, v kostolíku, ktorý bol odsvätený pre civilné svadby.

Cena: € 1 690
Svadba na hrade Theodoli pri Ríme

Svadba v zdobenej historickej sieni alebo v záhradách pod holým nebom. To je svadba na hrade Theodoli neďaleko Ríma.

Cena: € 1 680
Cirkevná svadba v Ríme v Santa Maria na Kapitole

Cirkevná svadba v Ríme na Kapitole, najvýznamnejšom zo siedmich rímskych pahorkov. To je svadba v Santa Maria in Aracoeli, v jednom z najslávnejších rímskych chrámov.

Cena: € 1 790
Cirkevná svadba v Ríme, Santa Costanza

Cirkevná svadba v Ríme v antickom chráme, ktorý je úplne unikátny. To je svadba v Santa Costanza, v pokojnej štvrti talianskej metropoly.

Cena: € 1 790
Cirkevná svadba v Ríme, San Bartolomeo

Cirkevná svadba v Ríme v historickom chráme, ktorý sa nachádza na ostrove na rieke Tibere. To je svadba v San Bartolomeo, priamo v srdci Ríma av blízkosti slávnych pamiatok.

Cena: € 1 790
Svadba v Ríme, v Sala Rossa na Kapitole

Svadba v Ríme na Kapitole, najslávnejším zo siedmich rímskych pahorkov. To je svadba v Sala Rossa del Campidoglio, v slávnostnom Červenom sále.

Cena: € 1 690
Svadba na hrade v Civitella pri Ríme

Svadba na hrade pod holým nebom, to je svadba v Civitella neďaleko Ríma. Svadba sa koná na stredovekých hradbách s výhľadom na mestečko.

Cena: € 1 680
Lenka & Martin

Právne platná svadba Lenky a Martina, Taliansko, Tivoli

Mockrát děkujeme, paní Bočková! S Vaší kolegyní jsme byli velmi spokojeni! A máme krásné zážitky z dnů zde strávených.

Lenka a Martin
Dana & Juraj

Cirkevná svadba v Ríme Dany a Juraja v chráme Santa Costanza, Rím, Taliansko

Dobry den p.Bockova,
chceli by sme Vam velmi pekne podakovat za organizaciu svadby! Svadba bola velmi pekna a podla nasich predstav 🙂
Taktiez by sme sa chceli podakovat nasej koordinatorke Eve, ktora bola velmi prijemna, ustretova a hlavne velmi profesionalna!
Este raz dakujeme za vsetko, co ste pre nas spravili, pre nas krasny svadobny den!

Dana a Juraj
Štefánia & Daniel

Cirkevná svadba Štefánia & Daniela v kostole Santa Costanza v Ríme

Dobrý deň prajem, ďakujeme veľmi pekne:)

Štefánia
Monika & Dušan

Svadba v Ríme Moniky a Dušana. Svadobný obrad prebehol v obradnej sieni Vignola Mattei v srdci Ríma v Taliansku.

Dobrý den Hanko, děkujeme za přání i za celou organizaci celého pobytu. Bylo to moc krásné.

Monika
Adriana & Peter

Romantická cirkevná svadba Adriany a Petera sa konala v Ríme, v prekrásnom kostole Santa Costanza. Ako prekvapenie dorazili na svadbu aj ich blízki. Po obrade sa novomanželia fotografovali pri slávnych rímskych pamiatkach a potom strávili svadobnú cestu v Ríme – svadba v Taliansku.

Dobry den, Hanka.
Pekne Vas zdravim,
Dakujeme Vam velmi pekne 🙂
Santa Constanza je carovna ,svadba tam pre nas bola krasna a som stastna,ze sme mali svadbu prave tam.
Evka bola super, (dakujem jej aj za pochvalu 🙂 ) kytica ma velmi potesila, kadernik super a Pan Farar mily a super.
A aj vy ste bola celu dobu super ,dakujem Vam velmi za vsetku pomoc, bola som stastna nevesta 🙂
Prajem Vam vsetko dobre,
krasny den,
S pozdravom

Adriana
Lucie & Petr

Právne platná cirkevná svadba Petra a Lucie sa konala na výnimočnom mieste v Ríme, v prekrásnom kostole Santa Costanza. Po obrade sa novomanželia fotografovali pri slávnych rímskych pamiatkach a potom strávili v Ríme ešte niekoľko dní so svojimi blízkymi.

Děkujeme moc, jsme štastní a určitě se ještě potkáme. Musíme vám poděkovat osobně  a probrat všechny naše úžasné zážitky.

Petr
Kristína & Martin

Svadba v Taliansku, v Civitella neďaleko Ríma

Ženích pripravil pre svoju nevestu romantické prekvapenie a po ceste z dovolenky na Sardínii si povedali svoje ÁNO neďaleko Ríma, v mestečku Civitella. Svadba sa konala na historickom hrade, priamo hradbách pod holým nebom.
Novomanželom blahoželáme!

Veronika & Jozef

Cirkevná svadba v Ríme Veroniky a Jozefa, Taliansko

Dobry den,
dakujeme velmi pekne za blahozelanie aj za informacie. V Rime bolo fantasticky, vsetko prebehlo podla nasich najlepsich predstav. Este stale sme na svadobnej ceste, mame trosku problemy s netom, preto odpovedame az teraz.
Dakujeme velmi pekne za vsetko.
S pozdravom

Jozef
Blanka & Gabriel

Svadba v Ríme v Sala Rossa na Kapitole, Blanka a Gabriel

Dobry den pani Bockova,
dakujeme za zelania! Rím bol krasny a svadba prebehla bez problemov 🙂

Blanka a Gabriel
Hanka & Tomáš

Svadba v Taliansku Hanky a Tomáša v rozprávkovom Tivoli pri Ríme

Dobrý den, moc děkujeme jak za přání, tak hlavně za organizaci, vše bylo naprosto fantastické, od začátku do konce. Jsme nadšení ze spolupráce s Vámi a vaší společností. Tivoli je naprosto úžasné místo, mnohem lepší jak celý Řím.

Tomáš a Hanka

Reference:

Lenka & Martin
Více
Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

  Kontakt
  SK +421 221 025 221
  CZ +420 226 633 396
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svadba v zahraničí a svadobná cesta
  Miesta pre svadbu v zahraničí
  Miesta pre svadobnú cestu
  O spoločnosti
  Úvod | O nás | Postup pre svadbu v zahraničí | Blog Zbalené do raja | Kontakty | Zásady cookies (EU)