Zanzibar

Indický oceán

Súostrovie Zanzibar to sú nekonečne dlhé piesočné pláže lemované palmami a obmývané tyrkysovými vodami Indického oceánu unášajúce tradičné arabské plachetnice Dhow, vôňa rôznych druhov korenia, skvelé podmienky na šnorchlovanie a potápanie. Hoci ostrov nepatrí medzi najväčšie na svete (len 100x50km), jeho kultúra Vás uchváti.

Zanzibar

Ostrov Zanzibar ponúka nielen biele piesočné pláže a tyrkysové more, ale aj možnosť objavovať tropickú prírodu a kus africkej histórie. Ak hľadáte miesto pre Vašu právne platnú svadbu, svadobnú cestu či obnovu manželského sľubu, ktoré ešte nie je také známe, Zanzibar je tou pravou voľbou.

Cena svatebního obřadu od
€ 347
Cena svatební cesty od
€ 1 030
Zahrnuje:
40% zľava pre nevestu
Benefity pre novomanželov
Garancia najnižšej ceny
Garancia poistenej CK
Možno aj bez leteniek
Možnosť privátnych viliek s bazénom
Privátne transfery
Slovenská - česká asistencia

Zanzibar

Prvé zmienky o Zanzibare, respektíve „Unguje“ či „ostrove korenia,“ sa datujú do 1. storočia nášho letopočtu, kedy sa na ostrove prvýkrát objavili lode s Grékmi a Rimanmi. Po mnoho storočí ostrov slúžil ako dôležitý zdroj surovín (napr. slonoviny, korytnačích pancierov, ebenového dreva, kokosov, ovocia atď) a otrokov pre obchod medzi Áziou a Afrikou. Spoločne s ostrovom Pemba a necelými dvoma desiatkami ďalších ostrovov tvorí súostrovie Zanzibar.

Krajina, kde sa miešajú kultúry z dôb minulých, či už v životnom štýle alebo architektúre. Nádhernou pripomienkou pôvodnej architektúry je štvrť Stone Town v hlavnom meste Zanzibar City, ktorá si svoju tvár zachováva už 200 rokov a kde nájdete pevnosť Old Fort alebo Sultánsky palác. Chute a vône, ktoré Vás očarujú. Ochutnajte opravu pestrou kombináciou chutí a kuchýň. Vďaka svojej pestrej minulosti z čias moreplavcov, sa tu prelínajú kuchyne arabské, európske, africké ale aj ázijské.

Vydajte sa na severné pobrežie do oblastí Nungwi a Kendwa a obdivujte miestne pláže s minimálnym rozdielom v prílive a odlive. Východné pobrežie Vám počas odlivu, ktorý je až 600m, ponúkne ukážku podmorského života, ktorý kde v lagúnach zostáva aj pri odlive. Najznámejšími oblasťami sú napr. Uroa, Kiwengwa, Pongwe. Skvelú kombináciu krásnych pláží a možností na šnorchlovanie ponúka oblasť Matemwe na severovýchode ostrova. Ak ste vyznávačom vodných športov ako sú všetky druhy surfingu, vydajte sa do oblasti Paje. Divoké delfíny v ich prirodzenom prostredí nájdete na juhozápade ostrova pri Kizimkazi, ktoré predtým bývalo hlavným mestom ostrova a nachádza sa tu zrúcanina mešity Shirazi Dimbani, vraj najstaršej mešity v Afrike z 12. storočia.

Zanzibar Vám ponúkne aj mnoho miest na preskúmanie. Vyfoťte sa s guerézou červenou, opicou žijúcou iba na tomto ostrove v pralese Jozani. Ak Vás lákajú viac plazy, môžete sa vydať na ostrov Prison Island, na ktorom bolo pôvodne postavené väzenie, ale dnes tu žijú desiatky korytnačiek vr. sloních. Skvelým zážitkom je aj akvárium Mnarani alebo ZOO Cheetah´s Rock. Rozhodne ale nezabudnite vyskúšať niektorú z ponúkaných Spice Tour, kedy na miestnych farmách uvidíte rôzne druhy korenia ako napr. vanilku, škoricu, klinčeky či muškátový oriešok.

Svoju rozmanitosť Vám Zanzibar ukáže aj v rozličnosti ubytovania, kedy si môžete vyberať od malých jednoduchých ale pekných hotelíkov, cez hotely strednej kategórie s bohatšou ponukou služieb až po luxusné hotelové komplexy so skvelými službami.

40% zľava pre nevestu
Benefity pre novomanželov
Garancia najnižšej ceny
Garancia poistenej CK
Možno aj bez leteniek
Možnosť privátnych viliek s bazénom
Privátne transfery
Slovenská - česká asistencia

Zanzibar sa nachádza v tropickom páse s typickým prímorským počasím. Počas celého roka, tu nedochádza k veľkým teplotným výkyvom. Jediné rozdiely tu panujú v čase dažďov, kedy sa striedajú dlhé dažde s krátkymi. Nie je to ale tak, že by v kuse pršalo. Dlhé dažde prichádzajú od polovice apríla do konca mája a tie krátke v novembri a decembri. Najlepším obdobím na cestu je tak január až marec alebo máj až október. Aj počas obdobia dažďov má ale Zanzibar šmrnc.

letecky cca 12 hodín v závislosti na voľbe dopravcu a letového spoja
Tanzanský šilink
+0200
Do země je vízová povinnost

Cestovatelia, ktorí v posledných 6 mesiacoch navštívili krajinu s výskytom žltej zimnice, by sa mali preukázať očkovacím preukazom s očkovaním proti tejto chorobe.

16.12.2020

Svadba na Zanzibare to je svadba na pláži v exotike so zľavami pre novomanželov.

Svadba na Zanzibare je právne platná alebo symbolická a koná sa priamo na pláži rezortu, kde ste ubytovaní na svadobnej ceste. Na svadobný obrad tak nemusíte nikam dochádzať. Každý rezort má svoje špeciálne miesto na svadbu a často si snúbenci vyberajú, či chcú svadbu na pláži, alebo napríklad v altánku či tropickej záhrade.

Zľavy pre svadobnú cestu platia ako pri právne platnej svadbe na Zanzibare, tak aj pre novomanželov, ktorí mali svadbu na Slovensku a predložia svoj sobášny list. Benefity od rezortov ponúkame aj pre okrúhle výročia svadby vždy po piatich rokoch od svadby.

Svadba v Zuri Zanzibar 5*

Svadba na Zanzibare v luxusnom rezorte uprostred tropickej džungle s bielou piesočnou plážou

Cena: € 1 588
Svadba v Karafuu Beach Resort & SPA 5*

Svadba na pláži pri hoteli, v kúpeľnom centre, na lodi alebo na piesočnom ostrovčeku uprostred mora.

Cena: € 893
Svadba v Bluebay Beach Resort & SPA 5*

Svadobný obrad na bielej piesočnatej pláži v tieni paliem a rezortu v štýle sultánov

Cena: € 347
Svadba v My Blue 4*

Svadba na Zanzibare v menšom plážovom rezorte pri jednej z najkrajších pláží s možnosťou all inclusive.

Cena: € 397
Svadba v Chuini Zanzibar Beach Lodge 4*

Svadobný obrad medzi pozostatkami sultánskeho paláca s výhľadom na more.

Cena: € 347
Svadba v Sultan Sands Island Resort 4*

Svadobný obrad s výhľadom na Indický oceán, v tieni paliem a ubytovaním v tradičných rondaveloch

Cena: € 347
Svadba v RIU Palace Zanzibar 5*

Svadba na Zanzibare v 24-hodinovom all inclusive rezorte pri jednej z najkrajších pláží

Cena: € 1 092
Svadba v Breezes Beach Club & SPA 5*

Svadba na Zanzibare v plážovom rezorte v africko-arabskom štýle ukrytom v tropickej záhrade pri bielej piesočnatej pláži

Cena: € 1 201
Svadba v RIU Palace La Gemma 5*

Svadba na Zanzibare v plážovom rezorte so službami all inclusive 24hodín denne, výhľadom na tyrkysové vody Indického oceánu a pestrou ponukou služieb

Cena: € 1 439

Na Zanzibare ponúkame benefity a zľavy pre novomanželov. Zľavy pre svadobnú cestu platia ako pri právne platnej svadbe na Zanzibare, tak aj pre novomanželov, ktorí mali svadbu na Slovensku a predložia svoj sobášny list. Benefity od rezortov ponúkame aj pre okrúhle výročia svadby vždy po piatich rokoch od svadby.

Indigo Beach Zanzibar 3*

Štýlový menší hotel s bungalowmi vo svetlých farbách s farebnými detailmi ukrytý v tropickej záhrade na juhovýchodnom pobreží ostrova v dedinke Bwejuu.

Cena: € 1 030
Zuri Zanzibar 5* Deluxe

Buďte uchvátení od prvej do poslednej minúty Vášho pobytu v tomto tropickom rezorte s výhľadom na Indický oceán

Cena: € 2 737
Karafuu Beach Resort & SPA 5*

Objavte krásy Zanzibaru v 5* rezorte na východnom pobreží, kde si v mori zaplávate aj počas odlivu.

Cena: € 1 280
My Blue Hotel 4*

Jeden z najobľúbenejších hotelov na ostrove priamo pri bielej piesočnatej pláži v oblasti Nungwi, službami od polpenzie až po all inclusive, priateľským personálom a pekným ubytovaním.

Cena: € 1 347
RIU Palace Zanzibar 5*

Rezort španielskeho reťazca je známy službami all inclusive 24 hodín denne, 5 bazénmi a 4 reštauráciami a 5 barmi.

Cena: € 1 661
Sultan Sands Island Resort 4*

Relaxujte v 4* rezorte na východnom pobreží s možnosťou využitia vedľajšieho sesterského 5* rezortu.

Cena: € 1 581
Gold Zanzibar Beach House & SPA 5*

Úchvatná biela piesočná pláž, priestranné izby, animačné programy a možnosť prémiového all inclusive.

Cena: € 2 067
Tulia Zanzibar Unique Beach Resort 5* Deluxe

Doprajte si prvotriedne služby v tropickom raji a odpočinok za dohľadov strážcov z kmeňa Masai

Cena: € 3 110
Bluebay Beach Resort & SPA 5*

Vychutnajte si východy slnka v tieni paliem z tradičného bungalovu s doškovou strechou

Cena: € 1 559
Chuini Zanzibar Beach Lodge 4*

Spoznajte viac zo zanzibarskej histórie v jednom z bungalovov ukrytých medzi pozostatkami sultánskeho paláca v tropickej záhrade

Cena: € 1 599
Lucie & Jiří

Svadba na Zanzibare Lucie a Jiřího v rezorte My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Adéla & Břetislav

Svadba na Zanzibare Adely a Břetislava v rezorte Zuri Zanzibar 5*

Dobrý den, ano vše v pořádku. Bylo to nádherné. Děkujeme moc za všechno 🙂

Adéla
Žaneta & Peter

Svadba na Zanzibare Žanety a Petera v rezorte My Blue 4*

Krásny deň prajeme. Veľmi pekne ďakujeme za krásne zorganizovanie našej svadby boli sme veľmi spokojní veľmi sa nám na Zanzibare páčilo bola to najkrajšia dovolenka a určite sa sem vrátime. Vám prajeme veľa krásnych svaďieb a veľa takých šťastných neviest ako som bola ja. Ešte raz veľké ďakujem 🧡😘

Žaneta
Monika & Jakub

Svadba na Zanzibare Moniky a Jakuba v rezorte Sultan Sands Island Resort

Dobrý deň, paní Petro,
ďakujeme pekne za blahoželanie a za pomoc s organizáciou našej dovolenky a svadby.
Pobyt sme si dokonale užili a svadba bola podľa našich predstáv. Resort bol krásny, rovnako ako naša izba s úžasným výhľadom na oceán. Personál bol veľmi milý a ochotný a všetko na našu svadbu pripravil super.
Tiež by sme sa chceli poďakovať pani Lucii, ktorá nám pomohla s dokumentami a bola veľmi ochotná so všetkým poradiť.
Aj keď naša dovolenka veľmi rýchlo ubehla, zažili sme vďaka Vašej cestovnej kancelárii veľa krásnych chvíľ, na ktoré nikdy nezabudneme a zato Vám ďakujeme.

JAMBO

Jakub & Monika
Simona & Radek

Simona a Radek si pre svoju romantickú dovolenku vybrali rezort My Blue 4* na Zanzibare

Vše je perfektní, děkuji a také zdravíme do Prahy 🙂

Simona
Veronika & David

Svadba Veroniky a Davida v Grécku v Andromeda Villas na rozprávkovom Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Petra & Pavel

Svadba na Mauríciu Petry a Pavla v luxusnom rezorte Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Monika & Martin

Svadba na Mauríciu Moniky a Martina v rezorte La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinom si priali svadbu na pláži a zvažovali viacero variantov. Nakoniec si pre svoj svadobný deň a svadobnú cestu v raji vybrali exotiku Maurícia a palmový rezort La Pirogue 4* Superior na krásnej bielej pláži vo Flic en Flac.

Novomanželov fotil náš dvorný fotograf štúdio Nat & Jude.

Novomanželom blahoželáme!

Alena & Tomáš

Svadba na Mauríciu Aleny & Tomáša v rezorte Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Zuzana & Marian

Svadba na Mauríciu Zuzany & Mariana v rezorte LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Reference:

Lucie & Jiří
Více
Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

  Kontakt
  SK +421 221 025 221
  CZ +420 226 633 396
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svadba v zahraničí a svadobná cesta
  Miesta pre svadbu v zahraničí
  Miesta pre svadobnú cestu
  O spoločnosti
  Úvod | O nás | Postup pre svadbu v zahraničí | Blog Zbalené do raja | Kontakty | Zásady cookies (EU)