Maledivy

Indický oceán

Divukrásne Maledivy sú malým koralovým kráľovstvom tisíce ostrovčekov a belostných pláží. Sú ako stvorené na romantiku svadobnej cesty, výročie svadby, obnovu manželského sľubu a na svadbu v raji pod palmami na jemnom žiarivom piesku.

Maledivy

Divukrásne Maledivy sú malým koralovým kráľovstvom tisíce ostrovčekov a belostných pláží.

Cena svatebního obřadu od
€ 546
Cena svatební cesty od
€ 1 525
Zahrnuje:
100% zľava pre nevestu
All inclusive
Benefity pre novomanželov
Garancia najnižšej ceny
Garancia poistenej CK
Možno aj bez leteniek
Možnosť viliek s bazénom alebo nad vodou
Privátne transfery
Symbolický svadobný obrad

Maledivy

Maledivy vyzerajú ako náhrdelník zo vzácnych bielych drahokamov uprostred šíreho Indického oceánu. Preto ich obyvatelia neďalekej Srí Lanky kedysi pomenovali „Maala Divaina“ – „Náhrdelníkové ostrovy“. Tieto slová sa dodnes prechovali ako „Maledivy“.

Súostrovie Malediv leží juhozápadne od Indie a tvorí ho pôsobivý reťazec tisícov ostrovov a ostrovčekov s celkovou dĺžkou takmer 800km. Celé koralové kráľovstvo tvorí 13 hlavných atolov a 1190 ostrovčekov, drobných ako biele perličky.

Okrem mnohých neskutočných krás majú Maledivy jedno zaujímavé prvenstvo – sú najplochšou a najnižšie položenou krajinou na svete. Žiadny z ostrovov nie je vyššia ako 2,5m nad hladinou oceánu.

Pred vlnami Indického oceánu však ostrovy chránia bariéry koralových útesov, ktoré obklopujú ostrovy zo všetkých strán. Maledivy tak pôsobia ako dômyselná prírodná tvrz s rajskými záhradami vo vnútri.

Povedzte si svoje „Áno“ pri symbolickej svadbe na belostnej koralovej pláži za ohnivého západu slnka, ktoré sa pomaly kladie za horizont nekonečne modrého Indického oceánu…

Maledivy sú rajom oslnivo bielych pláží s tropickými palmami. Príjemne teplé a presvetlené miestne vody sú bohaté na kyslík, a preto sa tu darí koralom, ktoré vytvorili (a stále vytvárajú) všetky tunajšie ostrovčeky, koralové atoly.

Priestor, ktorý príroda ubrala ostrovčekom nad hladinou, im bohato vynahradila nekonečným podmorským svetom.

Fantastické koralové kráľovstvo na Maledivách je jedným z najkrajších lokalít na potápanie na celom svete. Ostrovy totiž predstavujú vrcholky gigantického podmorského pohoria, ktoré osídlili kolónie koralov. Pod hladinou sa teda skrývajú nielen koralové útesy, ale aj tajomný svet podmorských hôr, prekrásny a impozantný.

Maledivy sú teda výnimočným miestom, kde sa plytké modré lagúny snúbia s nekonečnou hĺbkou oceánu. Vďaka tomu má podmorské kráľovstvo rozmanitých obyvateľov – či už sú to drobné koralové rybky alebo manty, ktoré môžete kŕmiť priamo z plytkej pláže, alebo vzácne bylinožravé žraloky obrovské.

Prví ľudia prišli do raja maledivských ostrovov terpve 500 rokov pred nl, boli to rybári z južnej Indie a západného pobrežia Srí Lanky. Často sa tu zastavovali na svojej námornej púti aj arabskí obchodníci. Ich vplyv na ostrovoch nakoniec prevládol a od 12. storočia na ostrovoch vládli sultánske dynastie. Pôvodný budhizmus tak vystriedal islam, ktorý miestni obyvatelia vyznávajú dodnes. Hlavné mesto Malediv, Malé, bolo tradične sídlom panovníka.

Maledivania sú potomkami pôvodných obyvateľov – Indov, Sinhálcov a Arabov. Okrem tradičných zvykov islamu sa však v miestnej kultúre prejavujú aj tradície africké (bubny Bodu-Beru) či indonézske. Maledivy si uchovali tradičný matriarchát, typický pre Srí Lanku.

Kuchyňa na Maledivách je rajským potešením pre maškrtné jazýčky, ktoré si rady pochutnajú na morských plodoch. Tie sa tradične podávajú s ryžou v úprave curry.

Toto bohatstvo podmorského sveta kontrastuje s maličkým priestorom pre poľnohospodárstvo na pevnine. Maledivania pestujú kokosové palmy, papáje a chlebovník.

Práve kokosový orech bol tradične veľmi dôležitou komoditou, dokonca takou významnou, že hodnotu každého ostrova určoval počet kokosových paliem, ktoré na ňom rástli.

Utečte spolu do dych vyrážajúceho raja Maledivských ostrovov. Svoju svadbu môžete mať naozaj hneď – formality ľahko doriešite po návrate.

Na ostrove Malé nasadnete do hydroplánu či motorovej lode a vydáte sa na svoj rajský ostrov, kde Vás čaká rozprávková svadba v korálovom kráľovstve…

100% zľava pre nevestu
All inclusive
Benefity pre novomanželov
Garancia najnižšej ceny
Garancia poistenej CK
Možno aj bez leteniek
Možnosť viliek s bazénom alebo nad vodou
Privátne transfery
Symbolický svadobný obrad
 • Na Maledivách pôsobí Indický oceán ako „tepelný tlmič“, ktorý pohlcuje, zadržiava a postupne uvoľňuje tropické teplo. Celoročne sa tak teploty na Maledivách pohybujú medzi 28˚C a 33˚C
 • Aj teploty oceánu sú celoročne vyrovnané Hoci je tu relatívne vysoká vlhkosť, vďaka osviežujúcemu vetríku, ktorý neustále veje z oceánu, je miestna tropická klíma veľmi príjemná
 • Na Maledivách panujú dve ročné obdobia, ovplyvnené monzúnmi. Juhozápadný monzún vanúci od mája do októbra prináša krátke výdatné prehánky, zatiaľ čo severovýchodný monzún, ktorý pôsobí od decembra do apríla, predurčuje suché slnečné počasie.
 • Maledivy sú celoročnou destináciou
Letecky cca 10hod. (podľa voľby dopravcu a miesta prestupu)
-1200

Svadba na Maledivách je len symbolická, avšak na slávnostnej a výnimočnej atmosfére to nič neuberá. A neriešite žiadne prípravy s veľkým predstihom.

Svadba v Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Vaša symbolická svadba na pláži na Maledivách v prvotriednom rezorte vo vyhlásenej potápačskej lokalite

Cena: € 673
Svadba v Sun Island Resort & SPA 5*

Vaša symbolická svadba na pláži na Maledivách na jednom z najväčších ostrovov

Cena: € 1 345
Svadba v Innahura Maldives Resort 3* Superior

Symbolická svadba na Maledivách na privátnom ostrovčeku Loabi

Cena: € 1 053
Svadba v Adaaran Select Meedhupparu & Prestige Water Villas 4*

Povedzte si svoje áno na bielej piesočnatej pláži a doprajte si počas Vašej svadobnej cesty prémiové služby all inclusive

Cena: € 546
Svadba v The Sun Siyam Iru Fushi Maldives 5* Deluxe

Vaša symbolická svadba na pláži na Maledivách alebo obrad obnovy svadobného sľubu na pláži s bielym pieskom

Cena: € 1 430
Svadba ve VARU by Atmosphere 5*

Svadba v luxusnom 5* rezorte na Maledivách so službami all inclusive na vysokej úrovni.

Cena: € 1 340
Svadba v Oblu Select at Sangeli 4*

Váš svadobný deň v modernom a kvalitnom rezorte so službami all inclusive

Cena: € 1 330
Svadba v Kuramathi Maldives 4* Superior

Užite si Váš svadobný deň na jednom z najväčších maledivských rezortov s niekoľkými kilometrami pláží

Cena: € 2 253
Svadba v OZEN by Atmosphere at Maadhoo 5*

Svadba na Maledivách v rezorte s all inclusive službami, širokou ponukou aktivít, privátnymi vilkami a podmorskou reštauráciou.

Cena: € 1 240
Svadba v Hurawalhi Island Resort 5*

Svadba na Maledivách v rezorte iba pre dospelých s vilkami na pláži aj nad vodou, možnosťou all inclusive a podmorskou reštauráciou.

Cena: € 2 977

Maledivy sú ideálnym miestom pre svadobnú cestu a to nielen svojimi benefitmi a zľavami pre novomanželov. Zľavy pre svadobnú cestu platia pre novomanželov, ktorí mali svadbu v Čechách či na Slovensku a predložia svoj sobášny list. Benefity od rezortov ponúkame aj pre okrúhle výročia svadby vždy po piatich rokoch od svadby.

Sun Siyam Olhuveli Maldives 4* Deluxe

Unikátny rezort tvorený tromi ostrovmi so službami all inclusive, bohatým podmorským ostrovom a širokou ponukou služieb

Cena: € 2 107
Innahura Maldives Resort 3* Superior

Medové týždne na 1,5 km dlhej pláži pri priezračnej lagúne v all-inclusive rezorte Innahura, s privátnym ostrovčekom pre ceremónie

Cena: € 2 039
Paradise Island Resort & SPA 5*

Plážová dovolenka na jednom z najväčších rezortov Malediv

Cena: Cena na vyžádání
Kuredu Island Resort & SPA 4* Superior

Rezort s veľkou rozlohou, ale aj ponukou ubytovania a služieb v atole Lhaviyani.

Cena: € 2 278
Sun Island Resort & SPA 5*

Najväčší maledivský rezort patrí medzi najobľúbenejšie pre všetky vekové kategórie

Cena: € 1 525
Royal Island Resort & SPA 5*

Objavte krásy Maldív pobytom v atole Baa, ktorý je zaradený na zoznam UNESCO.

Cena: € 1 647
Sun Siyam Iru Veli Maldives 5* Deluxe

Luxusný rezort s prémiovým all inclusive a 125 suite s vlastným bazénom

Cena: € 3 284
Sun Siyam Vilu Reef Maldives 5*

Nechajte sa rozmaznávať luxusom hotela Sun Siyam Vilu Reef 5 *, ideálnym miestom pre Vašu symbolickú svadbu, alebo svadobnú cestu. Užite si Vašu dovolenku na bielych plážach v tieni paliem.

Cena: € 2 646
Oblu Select at Sangeli 4*

Svadobná cesta v luxusnom rezorte na North Male Atoll na Maledivách s krásnym potápaním v priezračnej lagúne

Cena: € 3 033
Kuramathi Maldives 4* Superior

Jeden z najväčších maledivských rezortov so širokou ponukou aktivít, 12 reštauráciami a 7 barmi je skvelou voľbou pre romantickú dovolenku vo dvojici alebo aj s deťmi.

Cena: € 2 021
Klára & Jakub

Svadba a svadobná cesta v raji Kláry a Ondreja na Maledivách v rezorte Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Rozprávková svadba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Markéta & Pavel

Svadba na prekrásnej pláži Markéty a Pavla, Maledivy, Angsana Velavaru

Dobrý večer paní Bočková,
chtěli bychom Vám s manželkou poděkovat za zprostředkování naší svatby na Maledivách. Zvláštní Dík patří hlavně Vám paní Bočková za Váš profesionální přístup a zkušenosti, které měly za následek, že naše svatba proběhla bez problémů a bez jakéhokoliv stresu a že jsme si tento pro nás velice důležitý den “D” užili. Budeme na tento zážitek moc rádi a dlouho vzpomínat a věřím, že Vašich služeb v budoucnu využijeme např. při výročí naší svatby.
V příloze Vám zasílám pár fotek z naší svatby.

Pavel & Markéta
Michaela & David

Svadba a svadobná cesta na Maledivách v súkromí rezortu Hideaway Beach & Spa 5 * Luxury.

Dobrý den, pane Ulrichu 🙂
zdravíme Vás a posíláme pár fotek z našeho svatebního obřadu na překrásném atolu Haa Daalu, Hideaway Beach Reasort and Spa, Maledivy. Chceme Vám a cestovní agentuře YachtWedding ještě jednou velice poděkovat za báječnou nezapomenutelnou dovolenou se svatbou, a hlavně za všechen čas, který jste nám věnoval při výběru místa pro nás nejhezčího na zemi, moc si toho vážíme a děkujeme :-)!!
Sunset beach vilka z těch sedmi, které tam jsou, s nejlepším otevřeným přístupem do moře je vilka č. 103:-) v případě že by měl některý z Vašich klientů zájem 🙂
Mějte se hezky
S přáním všeho nejlepšího

Michaela s rodinou
Martina & Josef

Svadba a svadobná cesta v raji Martiny a Jozefa na Maledivách v rezorte Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina
Kamila & Lukáš

Svadba a svadobná cesta v raji Kamily a Lukáša na Maledivách v rezorte Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Chceme Vám hrozně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Je to opravdu kouzelné a nezapomenutelné a moc děkuji.

Kamila
Silvie & Matyáš

Svadba a svadobná cesta v raji Silvie a Mateja na Maledivách v rezorte Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Moc děkujeme. Dovolená je pohádková, vše probíhá pole představ 🙂

Silvie
Renáta & Tibor

Svadba a svadobná cesta v raji Renáty a Tibora na Maledivách v rezorte Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svadba a svadobná cesta v raji Veroniky a Lukáša na Maledivách v rezorte Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Edita & Ondřej

Svadba a svadobná cesta v raji Edity a Ondreja na Maledivách v rezorte Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej

Reference:

Klára & Jakub
Více
Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

  Kontakt
  SK +421 221 025 221
  CZ +420 226 633 396
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svadba v zahraničí a svadobná cesta
  Miesta pre svadbu v zahraničí
  Miesta pre svadobnú cestu
  O spoločnosti
  Úvod | O nás | Postup pre svadbu v zahraničí | Blog Zbalené do raja | Kontakty | Zásady cookies (EU)