Omán

Blízký východ

Sultanát Omán na juhovýchode Arabského polostrova v sebe ukrýva bohatú minulosť z dôb obchodných ciest medzi Európou a Áziou, ropné ložiská a na púštny štát prekvapivo rozmanitú flóru a faunu. Objavte niektorú z mnohých pamiatok na zozname UNESCO, prejdite sa po pláži alebo sa vydajte potápať so žralokmi.

Omán

Krajina rozprávok Tisíce a jednej noci, historických pevností, hôr a oáz, vôňa kadidla a korenia, datlí, piesočných pláží a tyrkysových vôd Indického oceánu. Staré domy zdobené pestrofarebnými kachličkami a oknami s ornamentmi.

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od
€ 1 103
Zahrnuje:
Garancia poistenej CK
Možno aj bez leteniek
Privátne transfery
Slovenská - česká asistencia

Omán

Príroda je tu rozmanitá vďaka vlhkým prímorským oblastiam a tropickým teplým suchým púštnym vnútrozemím s pohorím Al Hajjar a najvyššou horou Al Shams. Na mnohých miestach tu uvidíte palmy (či už banánové alebo datľové), kadidlovníky, púštne ruže alebo rôzne druhy ovocných stromov a kríkov. V tieni hôr a oáz sa tu schovávajú ťavy, priamorožce alebo ohrozený leopard perzský.

Ak budete chcieť odpočívať len na pláži, nájdete ich tu mnoho a takmer každá Vám ponúkne aj niečo naviac. V oblasti Salalah sú to napríklad Al Fazaya, Mughsall s jaskyňami a morskými gejzírmi alebo Ad Dahariz. Ďalšie krásne pláže sú Rakhyut v Zufari, Ras Al Jinz s chránenými korytnačkami alebo Shuwaymiyah.

V Ománe nájdete mnoho miest zapísaných na zozname UNESCO: pevnosť Bahla, archeologické náleziská Bat, baštu Kalhat alebo napríklad park Al Saleel. Mimo tieto pamätihodnosti môžete navštíviť aj mešitu sultána Kábúsa (jedno z najdlhšie vládnucich panovníkov na svete, ktorý vládol takmer 50 rokov), malú ZOO Al Naman Park, pevnosti Jabrin a Nizwa a mnohé ďalšie miesta.

Omán ponúka skvelé podmienky aj pre vyznávačov a obdivovateľov podmorského života, s možnosťou potápania sa so žralokmi v oblasti Mirbat alebo pozorovania veľrýb a delfínov, horskej turistiky vr. zlaňovanie a lezenie alebo pasívneho pozorovania pretekov koní a tiav.

Najlepším obdobím pre cesty je všeobecne október až apríl, od mája do septembra sa v niektorých častiach Ománu (napr. Salalah) vyskytujú tajfúny prinášajúce silné vetry a výdatné dažde.

Garancia poistenej CK
Možno aj bez leteniek
Privátne transfery
Slovenská - česká asistencia

Ideálnymi mesiacmi na cestu do Ománu sú november až apríl. V rozmedzí mája až októbra prichádzajú nad Omán tajfúny so silnými vetrami a dažďami. V týchto mesiacoch neodporúčame cestovať hlavne do oblasti Salalah.

letecky cca 7 hodín
Ománsky rijál
+0400
Do země je vízová povinnost

Nie je povinné

Salalah Rotana Resort 5*

Najobľúbenejší plážový rezort v governoráte Salalah priamo pri piesočnatej pláži, službami all inclusive a širokou ponukou služieb.

Cena: € 1 103
W Muscat 5*

Nový moderný hotel s osobitým štýlom, kvalitnými službami, pulzujúcou atmosférou a gastronomickými zážitkami.

Cena: € 1 335
Al Baleed Resort Salalah by Anantara 5*+

Luxusný hotel v arabsko-ázijskom štýle priamo pri dlhej piesočnatej pláži s izbami aj privátnymi vilkami s vlastným bazénom.

Cena: € 1 515
Veronika & David

Svadba Veroniky a Davida v Grécku v Andromeda Villas na rozprávkovom Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Petra & Pavel

Svadba na Mauríciu Petry a Pavla v luxusnom rezorte Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Monika & Martin

Svadba na Mauríciu Moniky a Martina v rezorte La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinom si priali svadbu na pláži a zvažovali viacero variantov. Nakoniec si pre svoj svadobný deň a svadobnú cestu v raji vybrali exotiku Maurícia a palmový rezort La Pirogue 4* Superior na krásnej bielej pláži vo Flic en Flac.

Novomanželov fotil náš dvorný fotograf štúdio Nat & Jude.

Novomanželom blahoželáme!

Alena & Tomáš

Svadba na Mauríciu Aleny & Tomáša v rezorte Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Zuzana & Marian

Svadba na Mauríciu Zuzany & Mariana v rezorte LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Pavlína & Radek

Svadba v Taliansku Pavlíny a Radka na hrade Torri del Benaco pri jazere Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Veronika & Adam

Svadba Veroniky a Adama na pláži v chorvátskom Trogire

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Lucie & Jiří

Svadba na Zanzibare Lucie a Jiřího v rezorte My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Klára & Jakub

Svadba a svadobná cesta v raji Kláry a Ondreja na Maledivách v rezorte Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Marcela & Boris

Svadba na Mauríciu Marcely a Borisa v Paradise Cove Boutique Hoteli 5* Deluxe len pre dospelých

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

  Kontakt
  SK +421 221 025 221
  CZ +420 226 633 396
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svadba v zahraničí a svadobná cesta
  Miesta pre svadbu v zahraničí
  Miesta pre svadobnú cestu
  O spoločnosti
  Úvod | O nás | Postup pre svadbu v zahraničí | Blog Zbalené do raja | Kontakty | Zásady cookies (EU)