Svadba pri mori

Najobľúbenejšie svadobné balíčky pre svadbu pri mori od roku 2008

Inšpirujte sa našimi výhodnými cenovými balíčkami pre svadby pri mori na tých najkrajších miestach v zahraničí pre právne platnú aj symbolickú svadbu, alebo napríklad obnovu svadobného sľubu pri výročí svadby.

Ponúkame benefity pre novomanželov a výhodné zľavy až 100% pre nevestu na svadobnú cestu. Garancia najnižšej ceny pri najvyššej kvalite.

Jednotlivé miesta sme osobne navštívili a veľmi dobre ich poznáme. Radi Vám dobre poradíme a pomôžeme s výberom.

Maurícius

Ostrov Maurícius je ideálnym miestom pre dokonalú svadbu na pláži a svadobnú cestu v exotike. Okrem nádhernej a členitej prírody a príjemných pláží Indického oceánu ponúka Maurícius tiež najlepšie a najväčšie zľavy a výhody pre novomanželov ako pre právne platnú svadbu, tak aj pre svadobnú cestu a výročie svadby.

Svadba od
ZDARMA
Svadobná cesta od
€ 1 065

Seychely

Svadba na Seychelách, na svetoznámych exotických ostrovoch v Indickom oceáne. Čaká vás svadba na piesočnatej pláži ostrova Mahé, La Digue, Praslin a ďalších ostrovčekoch v tropickom raji.

Svadba od
€ 440
Svadobná cesta od
€ 1 226

Maledivy

Divukrásne Maledivy sú malým koralovým kráľovstvom tisíce ostrovčekov a belostných pláží.

Svadba od
€ 546
Svadobná cesta od
€ 1 525

Grécko

Svadba na pláži a svadobná cesta v Grécku, bájnej krajine troch morí. Podobne ako svadba v Chorvátsku alebo Taliansku je aj Grécko pohodlne dostupné letecky a aj sem môžete na svoju svadbu vziať všetkých svojich blízkych, ktorí môžu svadbu využiť aj ako príjemnú zámienku na dovolenku pri mori.

Svadba od
€ 599

Taliansko

Svadba v Taliansku, v krajine, ktorá zosobňuje vášnivé city, romantiku a slnko. Čaká vás svadba na pláži, vo svetoznámych mestách, pri jazere alebo na hrade. Na miestach, ktoré sú pohodlne dostupné letecky aj autom.

Svadba od
€ 1 099

Chorvátsko

Vďaka tomu, že je Chorvátsko ľahko dostupné a takmer na dosah ruky, je ideálnou svadobnou destináciou pre vás, ktorí snívate o svadbe pri mori s vôňou píniových hájov a chcete mať všetkých svojich blízkych so sebou.

Svadba od
€ 1 260
Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

    Kontakt
    SK +421 221 025 221
    CZ +420 226 633 396
    Po – Pá: 10:00 – 17:00