Časté otázky

Všetko pre právne platnú svadbu v zahraničí už od roku 2008

Exotika aj Stredomorie

Ponúkame právne platné civilné i cirkevné a symbolické svadby, obnovy sľubu, výročie svadby a svadobné cesty ako v rajskej exotike, tak aj v Stredomorí.

Právne platné svadby

Právne platné svadby v zahraničí bez starostí s kompletným servisom legalít tak, aby Vaša svadba bola uznaná Vašou matrikou.

Bohaté referencie

Bohaté referencie reálnych klientov, ktorí s nami podnikli svadbu v zahraničí, svadobnú cestu alebo obnovu svadobného sľubu pri výročí svadby.

Cestovné služby

Spoločne so svadobnými službami a legalitami v zahraničí poskytujeme komplexný cestovný servis na mieru vždy s garanciou usporiadateľskej cestovnej kancelárie.

Transparentné ceny

Žiadne skryté poplatky, férové jednanie. Garancia najnižšej ceny pre svadby v zahraničí a svadobné cesty pri zachovaní vysokej kvality služieb.

Vysoká kvalita

Vysoká kvalita svadobných a cestovných služieb, ako pri plánovaní, tak aj pred odchodom, počas pobytu aj po Vašom návrate.

Osobne poznáme

Jednotlivé ponúkané miesta sme osobne navštívili a veľmi dobre ich tiež poznáme. To isté platí aj o našich kolegoch v destinácii. Radi Vám poradíme.

Osobný prístup

Svojim zákazníkom poskytujeme osobný prístup. Najskôr sa preto s Vami vždy porozprávame, aby sme Vás lepšie spoznali a mohli Vám navrhnúť vhodné riešenie.

Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

    Kontakt
    SK +421 221 025 221
    CZ +420 226 633 396
    Po – Pá: 10:00 – 17:00