Toskánsko

Taliansko, Stredomorie

Svadba v Toskánsku, v legendárnom kraji zaliatom slnkom, so zelenými kopcami s vinicami, olivovými a píniovými hájmi. Svadby sa konajú v historických mestečkách a hradoch, a pretože je to blízko, môžete sem pozvať svoju rodinu a priateľov.

Toskánsko

Svadba v Toskánsku, v kraji malebných kopčekov, viníc a olivových hájov, kam môžete pozvať všetkých svojich blízkych.

Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání

Toskánsko

Slnkom zaliate Toskánsko je srdcovou záležitosťou všetkých, ktorí ho kedy navštívili. Toskánska krajina, ktorá poteší a naplní všetky zmysly, je miestom pre svadbu tých, ktorí sa sem vracajú každý rok, alebo pre ktorých je svadba v Toskánsku veľkým snom.

Prežite svoju slnkom prežiarenú svadbu v Toskánsku, v malebnom kraji, ktorý akoby vystúpil z plátna talianskeho umelca.

Toskánsko vytvára pôsobivé scenérie: jeho pobrežné obmýva modré Tyrhénske more a jeho vnútrozemie sa vlní zeleným morom viníc, cyprusových a olivových hájov na malebných kopčekoch. Medzi nimi ležia pôvabné mestečká so starobylými hradbami z červených tehál, ako aj veľkolepé mestá z najslávnejších čias talianskych vladárov.

História Toskánska sa píše už viac ako dva a pol tisíc rokov a vždy bola neodmysliteľne spätá s umením a kultúrou. Vďaka bohatému obchodu prekvital celý kraj a jeho slávne mestá, ako je Florencia, kolíska renesančného umenia a kedysi aj centrum toskánskeho veľkovojvodstva. Práve tu pôsobili jedni z najväčších umelcov vôbec – Leonardo da Vinci a Michelangelo Buonarotti. Slávna je aj Pisa a jej Šikmá veža, či Arezzo, kde sa vyrábajú krásne šperky. Tieto najslávnejšie mestá sú dnes miestom pre veľmi luxusné svadby v Toskánsku.

Svadba v Toskánsku sa tiež môže konať v niektorom z mestečiek či dediniek, ktoré majú krásne historické svadobné siene. Romantickú atmosféru pre svadbu vytvára napr. Montepulciano, Pienza či Cortona a ďalšie. Svadba v Toskánsku má mnoho podôb, civilný obrad môže byť v stredovekej či zdobenej renesančnej radnici, v slávnostnom sále, alebo v komornej sieni so storočnou históriou.

Svadby v Toskánsku sa tiež môžu konať priamo pod holým nebom. Tieto svadobné miesta sú v Taliansku veľmi výnimočné, pretože pre právne platnú svadbu ich musia posvätiť miestne radnice. Romantická je svadba v stredomorskej záhrade, na hradbách starobylého hradu alebo v odsvätenom chráme pod modrým toskánskym nebom.

Svoju svadbu v Toskánsku môžete spojiť s pobytom v niektorej z luxusných víl, ktoré kedysi patrili slávnym vojvodom alebo umelcom. Toskánske vily, vidiecke statky na samote uprostred viníc alebo vily pri mori sú krásnym miestom pre svadobnú cestu.

Na svadbu v Toskánsku môžete pozvať svojich blízkych a priateľov, ktorí sem pohodlne dôjdu autom alebo priletí napríklad len na predĺžený víkend. Spoločne tak môžete osláviť vašu svadbu v Taliansku prípitkom dobrého Chianti.

Vydajte sa na svoju romantickú svadbu v Toskánsku!

Svadby v Toskánsku sa konajú celoročne v historických svadobných sieňach.

Január až december je Toskánsko vhodné pre svadby vo svadobných sieňach a od mája do októbra pre svadby pod holým nebom.

Toskánsko je dostupné letecky cca za 1,5 hod., autom cca 10 hod.
Svadba v Toskánsku, Kamenné kúpele

Romantická svadba v Toskánsku pod holým nebom, to je svadba v stredovekej kúpeľnej dedinke, ktorej centrálne námestie je tvorené otvoreným termálnym bazénom.

Cena: € 1 399
Svadba v Montepulciano, Toskánsko

Svadba v Toskánsku vo svetoznámom mestečku Montepulciano, kde si môžete zvoliť obrad pod holým nebom alebo v historickej sieni.

Cena: € 1 399
Svadba v Toskánsku, San Benedetto

Svadba v Toskánsku pod holým nebom neďaleko mora, v krásnej atmosfére bývalého kláštora. To je civilná svadba v San Benedetto.

Cena: Cena na vyžádání
Svadba v Toskánsku, Pienza

Svadba v Toskánsku v nádhernom meste Pienza, ktoré je chránenou pamiatkou UNESCO. Svadba sa koná v historickej sieni.

Cena: € 1 399
Svadba v Toskánsku v Santa Collina

Romantická svadba v Toskánsku v záhradách alebo vo svadobnej sieni. To je svadba v Santa Collina, v malebnom mestečku medzi vinicami a píniovými hájmi.

Cena: € 1 399
Svadba na pláži na Elbe

Svadba v Toskánsku na pláži, na krásnom ostrove s krištáľovým morom. To je svadba na Elbe, ktorá bude neobyčajným zážitkom pre vás aj vašich hostí.

Cena: Cena na vyžádání
Ilona & Matěj

Svadba na jachte v zahraničí Ilony a Mateja
Svadobný obrad prebehol na palube historickej jachty S/Y Lady of the Wind, ktorá aj so svadobčanmi vyplávala na more, kde sa tiež na palube odohrávala svadobná oslava za účasti 50 hostí

Moc děkuji. Cítím se šťastně. Byl to překrásný den, opravdu ten nejhezčí v životě … Děkuju.

Ilona
Romana & Pavel

Svadobný obrad prebehol počas dovolenky v Toskánsku v Taliansku v historickom mestečku Citta della Pieve

Svadobný obrad prebehol počas dovolenky v Toskánsku v Taliansku v historickom mestečku Citta della Pieve.

Lenka & Jiří

Svadba v Toskánsku v historickej Cortóne

Ešte raz by som chcel poďakovať za perfektnú organizáciu našej svadby a profesionálny prístup k celej veci predovšetkým zo strany Mgr. Bočkové aj zo strany Vašich spolupracovníkov v Taliansku, máme naozaj nezabudnuteľný zážitok, ktorý splnil všetky naše očakávania. Ďakujem.

Jiří
Lenka & Radek

Svadba v Toskánsku Lenky a Radka, Taliansko, Santa Collina

Dekujeme mockrat za vse!!!!
Vse klaplo a pani Eva byla super 😉
Takze ještě jednou diky 😉

Lenka a Radek
Monika & Milan

Svadba v Taliansku Moniky a Milana v toskánskej Pienze

Ďakujeme celej agentúre za organizáciu našej svadby v Taliansku. Pani Hana bola vždy na telefóne. Keď sme niečo potrebovali bola non-stop k dispozícií. Všetko prebehlo tak ako malo. Boli sme so všetkým spokojní, od svadobného obradu až po fotenie a obed. Najviac nás prekvapila krásna torta s postavičkami a lietadielkom (hlavne ženích mal veľkú radosť z lietadielka 🙂 Taktiež ďakujeme pani Eve, ktorá nám pomáhala so všetkými detailami v Taliansku. Aj vďaka jej pozitívnej energií bol naš deň tak krásny a sme radi, že sme ju mohli spoznať. 🙂 Na našu svadbu budeme spomínať len v dobrom a agentúru můžeme len odporúčať. Prajeme Vašej agentúre veľa úspechov ❤️😊

Monika & Milan
Klára & Jan

Svadba v Toskánsku Kláry a Jána, Taliansko, Santa Collina

Moc děkujeme. Vše proběhlo krásně <3

Klára
Adéla & Karel

Svadba v Toskánsku Adely a Karola v starobylej Pienze, Taliansko

Dobrý den paní Bočková,
děkujeme Vám za přání a děkujeme za uspořádání naší svatby. V Pienze bylo nádherně a vše jsme si moc užili.

Hezký den

Adéla
Veronika & Tomáš

Svadba v Toskánsku Veroniky a Tomáša, Taliansko, Santa Collina

Dobrý den pani Borcicka,

dakujeme za blahoželanie, vsetko prebehlo presne tak, ako sme si želali a predstavovali. Špeciálne sa chceme poďakovať Eve (naozaj bola skvela) a takisto Vam a Vasemu tímu.

Dnes sme uz odniesli doklady na súdny preklad, zajtra by sme to mali mat preložené a v stredu sa chystáme na matriku.

Vdaka aj za následnú starostlivosť, vážime si to.

Pekný večer želáme,

Veronika a Tomáš
Dominika & Michal

Svadba Michala a Dominiky v Toskánsku.

Díky moc za vše, bylo to skvělé! Kytka taky super 🙂 teď se těšíme na fotky a samozřejmě užíváme Toskánska 🙂

Dominika
Vladislava & Martin

Svadba v Taliansku Vladislavy a Martina v Toskánsku pod holým nebom

Vladislava a Martin si priali svadbu v Taliansku pod holým nebom. Vybrali si nádherné záhrady v historickom mestečku, v srdci Toskánska. Na svadbe pod azúrovým nebom nechýbali blízki a priatelia novomanželov, vrátane ich domácich maznáčikov 🙂
Novomanželom blahoželáme!

Svadobné fotky vyhotovila naša svadobná koordinátorka na mobil 🙂

Reference:

Ilona & Matěj
Více
Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

  Kontakt
  SK +421 221 025 221
  CZ +420 226 633 396
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svadba v zahraničí a svadobná cesta
  Miesta pre svadbu v zahraničí
  Miesta pre svadobnú cestu
  O spoločnosti
  Úvod | O nás | Postup pre svadbu v zahraničí | Blog Zbalené do raja | Kontakty | Zásady cookies (EU)