Južné Taliansko

Taliansko, Stredomorie

Svadba v južnom Taliansku je zaliata slnkom a ponúka úchvatné výhľady na more a luxusné zážitky vo svetoznámych historických mestečkách. Južné Taliansko je pohodlne dostupná letecky, takže na svadbu pri mori môžete pozvať všetkých svojich blízkych.

Južné Taliansko

Svadba v južnom Taliansku zosobňuje leto zaliate slnkom, modré more a luxusné zážitky, ktoré si môžete pohodlne dopriať aj so svojimi blízkymi.

Cena svatebního obřadu od
€ 1 990

Južné Taliansko

Južné Taliansko je esenciou slnečného leta pod vysokou modrou oblohou, s vôňou citrusov a byliniek a nádhernými výhľadmi na more. Každý si tu nájde svoje miestečko, či už ste milovníci prírodných krás, alebo historických pamiatok.

Svadby v južnom Taliansku majú tú výhodu, že sú pohodlne dostupné letecky, napríklad do svetoznámej Neapola v srdci Kampánie je to necelé dve hodiny letu. Preto si môžete naplánovať svadbu pri mori len vo dvojici, alebo pozvať celú svoju rodinu a priateľov. Tí môžu svadbu spojiť so svojou dovolenkou v Taliansku na pláži, alebo zaskočiť len na predĺžený víkend.

Svadba v južnom Taliansku sa môže konať ako právne platná, alebo symbolická, teda romantický obrad bez legalít, ktorý spolu prežijete napríklad pri výročí svadby. V Taliansku určujú miesta pre právne platné svadby miestne úrady. Preto sa svadby konajú najčastejšie vo svadobných sieňach, z ktorých pre vás osobne vyberáme tie najkrajšie. Ponúkame však aj krásne miesta pre svadbu v južnom Taliansku pod holým nebom.

„Krásna je Neapol“ spieva sa v známej piesni, a my môžeme potvrdiť, že je to pravda. Neapol je centrom talianskej provincie Kampánia, ktorá sa rozprestiera smerom na juh od Lazia pri východnom pobreží Apeninského polostrova. Prístav Neapol stojí na brehu Tyrhénskeho mora už bez mála tritisíc rokov a jej historické centrum so skvostnými palácmi a dómami je zapísané na zoznam svetového dedičstva UNESCO. Na hrade pri mori v Neapole sa tiež môže konať Vaša svadba. Panorama Neapolského zálivu dokresľuje úchvatný výhľad na svetoznámu sopku Vezuv.

Súčasťou Neapolského zálivu sú aj dva slávne talianske ostrovy – Ischia na severe a Capri na juhu. Tieto neveľké ostrovčeky sú spojené s menami slávnych hviezd, ktoré tu trávia letné dovolenky. Oba ostrovy sú sopečného pôvodu a sú nezameniteľné vďaka krásnej prírode, malým pestrofarbeným dedinkám, kopcom a útesom, ktoré strmo padajú do mora. Svadba na Capri alebo svadba na Ischii je v štýle hollywoodskych hviezd, so svadobným obradom na terase as výhľadom na more. Na Capri aj Ischii sa dostanete loďou na pravidelnej linke, alebo privátnym motorovým člnom.

Ďalším klenotom južného Talianska je Amalfitánske pobrežie čiže Amalfitana. Lemuje asi 40 km dlhú cestu na juh od Neapola, a je nezameniteľné pre svoje vysoké zelené kopce, závratne strmé útesy, na ktorých sa tiesnia malebné dedinky s krivolakými uličkami, domčeky a kostoly. Svadby na Amalfitánskom pobreží sa preto nesú v duchu nádherných výhľadov na more. Kto nepozná Amafitánske pobrežie, určite už ale niekedy počul o Positane či Ravele. Tieto dve mestečká, známe po celom svete svojou jedinečnou krásou, sú ako z obrazu maliara s veľkou fantáziou: uchvátia výhľady z útesov na kamenné uličky a strechy domčekov, modrý morský obzor a loďky pohupujúce sa pri brehu. Svadba v Positane spája romantiku a luxus filmových hviezd a rovnako ako svadba v Ravele sa koná na terase pod holým nebom, s výhľadom na more. Positano a Ravelo sú miestom pre jedinečné zážitky a svadobné fotografie.

Známym regiónom pre dovolenku v južnom Taliansku je Kalábria, ktorá leží medzi Tyrhénskym a Iónskym morom. Láka milovníkov potápania, vysokých hôr, olivových hájov a poloopustených dediniek. Svadba v Kalábrii sa koná v interiéri svadobnej siene. Pre svadobnú romantiku pod holým nebom preto odporúčame Positano či Ravelo na Amalfitánskom pobreží.

Snáď najznámejším ostrovom južného Talianska je Sicília, ktorá je najväčším ostrovom celého Stredomoria. Ostrov prekypujúci prírodnými i kultúrnymi krásami ponúka všetko, čo si predstavujeme pre južné Taliansko: malebné kopčeky i vysoké hory, plantáže s citrusovými plodmi, olivovníkmi a vinicami, bohaté historické mestá s impozantnými palácmi a tomu všetkému dominuje legendárna sopka Etna. Svadby na Sicílii sa konajú v Palerme, v hlavnom meste ostrova, v slávnostnej svadobnej sieni. Svadbu na Sicílii odporúčame s ohľadom na horúcu africkú klímu plánovať skôr na jar či na jeseň.

Strávte svoju svadbu v južnom Taliansku s romantikou mora, jedinečných zážitkov i luxusom hollywoodskych hviezd!

V južnom Taliansku sa svadby konajú celoročne. Svadbu v Taliansku si tak môžete naplánovať aj v zime. Pre svadbu v Positane a Ravele, ktoré sa konajú pod holým nebom, máme vždy pripravenú krásnu alternatívu pre prípad nepriazne počasia.

Južné Taliansko je dostupná letecky cca za 2 - 2,5 hod. podľa konkrétneho svadobného miesta.

Svadba v južnom Taliansku sa koná ako právne platná civilná, pre ktorú snúbenci vždy dodajú potrebné dokumenty zo svojej matriky.

V južnom Taliansku sa tiež môže konať svadba symbolická (bez legalít), napr. ako romantický obrad obnovy manželského sľubu pri výročí svadby.

Svadba v Ravelle

Svadba v južnom Taliansku v rozkvitnutých záhradách alebo s dych berúcim výhľadom na more a vysoké útesy. Taká je svadba v Ravelle, ktoré patria medzi najkrajšie miesta Stredomoria.

Cena: € 1 990
Svadba v Positane

Svadba na mieste závratnej krásy s jedinečnými výhľadmi na tyrkysové more a zelené hory. To je svadba v Positane, ktoré patria medzi klenoty južného Talianska.

Cena: € 1 990
Pavlína & Radek

Svadba v Taliansku Pavlíny a Radka na hrade Torri del Benaco pri jazere Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Ilona & Matěj

Svadba na jachte v zahraničí Ilony a Mateja
Svadobný obrad prebehol na palube historickej jachty S/Y Lady of the Wind, ktorá aj so svadobčanmi vyplávala na more, kde sa tiež na palube odohrávala svadobná oslava za účasti 50 hostí

Moc děkuji. Cítím se šťastně. Byl to překrásný den, opravdu ten nejhezčí v životě … Děkuju.

Ilona
Lenka & Martin

Právne platná svadba Lenky a Martina, Taliansko, Tivoli

Mockrát děkujeme, paní Bočková! S Vaší kolegyní jsme byli velmi spokojeni! A máme krásné zážitky z dnů zde strávených.

Lenka a Martin
Dana & Juraj

Cirkevná svadba v Ríme Dany a Juraja v chráme Santa Costanza, Rím, Taliansko

Dobry den p.Bockova,
chceli by sme Vam velmi pekne podakovat za organizaciu svadby! Svadba bola velmi pekna a podla nasich predstav 🙂
Taktiez by sme sa chceli podakovat nasej koordinatorke Eve, ktora bola velmi prijemna, ustretova a hlavne velmi profesionalna!
Este raz dakujeme za vsetko, co ste pre nas spravili, pre nas krasny svadobny den!

Dana a Juraj
Martina & Jindřich

Svadba Martiny a Henricha, Benátky, Taliansko

Dobrý den 🙂 Moc děkujeme! Všechno bylo super!!!!!! A paní fotografka, ta byla úplně famózní!!! :-)))))

Martina
Štefánia & Daniel

Cirkevná svadba Štefánia & Daniela v kostole Santa Costanza v Ríme

Dobrý deň prajem, ďakujeme veľmi pekne:)

Štefánia
Monika & Dušan

Svadba v Ríme Moniky a Dušana. Svadobný obrad prebehol v obradnej sieni Vignola Mattei v srdci Ríma v Taliansku.

Dobrý den Hanko, děkujeme za přání i za celou organizaci celého pobytu. Bylo to moc krásné.

Monika
Romana & Pavel

Svadobný obrad prebehol počas dovolenky v Toskánsku v Taliansku v historickom mestečku Citta della Pieve

Svadobný obrad prebehol počas dovolenky v Toskánsku v Taliansku v historickom mestečku Citta della Pieve.

Tereza & Milan

Svadba na hrade Terezy a Milana, Malcesine, Lago di Garda v Taliansku

Děkujeme Vám za zajištění naší svatby. Velmi se nám v Malcesine líbilo a náš svatební den jsme si skvěle užili. Georgia i Paolo byli úžasní! Městečko Malcesine nás okouzlilo a jsme rádi, že jsme si své “ANO” řekli přímo tady. Určitě se tam ještě vrátíme.
S pozdravem

Tereza a Milan
Adriana & Peter

Romantická cirkevná svadba Adriany a Petera sa konala v Ríme, v prekrásnom kostole Santa Costanza. Ako prekvapenie dorazili na svadbu aj ich blízki. Po obrade sa novomanželia fotografovali pri slávnych rímskych pamiatkach a potom strávili svadobnú cestu v Ríme – svadba v Taliansku.

Dobry den, Hanka.
Pekne Vas zdravim,
Dakujeme Vam velmi pekne 🙂
Santa Constanza je carovna ,svadba tam pre nas bola krasna a som stastna,ze sme mali svadbu prave tam.
Evka bola super, (dakujem jej aj za pochvalu 🙂 ) kytica ma velmi potesila, kadernik super a Pan Farar mily a super.
A aj vy ste bola celu dobu super ,dakujem Vam velmi za vsetku pomoc, bola som stastna nevesta 🙂
Prajem Vam vsetko dobre,
krasny den,
S pozdravom

Adriana
Sledujte naše novinky
Rýchla otázka

  Kontakt
  SK +421 221 025 221
  CZ +420 226 633 396
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svadba v zahraničí a svadobná cesta
  Miesta pre svadbu v zahraničí
  Miesta pre svadobnú cestu
  O spoločnosti
  Úvod | O nás | Postup pre svadbu v zahraničí | Blog Zbalené do raja | Kontakty | Zásady cookies (EU)